Connect With Our Team

Seina- ja põrandaplaadid kollektsioon | Bluecera LLP

Seina- ja põrandaplaadid kollektsioon

Other Pages Other Pages

22 February 2024


Bluecera LLP on India juhtiv seina- ja põrandaplaa tootja. Nagu me teame, on iga meie poolt töödeldud pind omaette lugu, olenemata sellest, kas see pind asub teie siseruumides, välisfassaadidel, vooderdustel või elamispindadel. Oma piiramatute omaduste ja maitseka rakendatavusega Bluecera LLP on võimaldanud meil uurida ja arendada oma uurimistööd kõige keerukamate ja uuendusmeelsemate seina- ja põrandaplaatide teostamisel.
 

Meie seinaplaadid kollektsioon
 

   

   

Meie seinaplaadid mitmekülgsus on meid eristanud meie noore, kuid õitsva ettevõtte igas etapis. Õitsemine võib olla lihtsalt alahinnatud, sest Bluecera LLP on oma klassi ja tema vankumatu pühendumus kvaliteedile on meie seas seinaplaatide tootjate juhid Indias. Meie ettevõte taotleb paremust ja loovust ning on seega suutnud luua ja tarnida turu parimaid seinaplaate.

Explore Ceramic Wall Collection

Pole üllatav, et eetika on meie jaoks olnud edukas, olles plaatide hea mainega ülemaailmne eksportija, üks suurimaid seinaplaatide tootjaid ja eksportijaid enam kui 18 riiki viiel erineval mandril.

 

Meie seinaplaadid tüüpide kaupa
 

-> keraamilised seinaplaadid kööki Ja vannituppa

-> portselanist seinaplaadid vannituppa ja kööki

-> mosaiik plaatide vannituppa ja kööki

-> betoon plaatide kööki Ja vannituppa
 

Meie seinaplaadid ruumi järgi
 

-> vannitoa seinaplaadid

-> köögi seinaplaadid, seinaplaadid kööki

-> Elutoa seinaplaatide

-> magamistoa seinaplaatide
 

Meie seinaplaadid suuruse järgi
 

-> suured seinaplaadid

-> seinaplaat 60x60

-> seinaplaat 30x30

-> seinaplaat 10x10
 

Meie seinaplaadid pinna järgi
 

-> marmor seinaplaat

-> dekoratiiv seinaplaadid

-> kleebitavad seinaplaadid

-> puidust plaadid seinale

-> Maamees seinaplaatide

-> Läikivad seinaplaatide
 

Meie seinaplaadid värvide järgi
 

-> Valged seinaplaadid

-> Musta seina plaatide

-> Hallid seinaplaatide

-> Rohelised seinaplaadid

-> Beež seinaplaatide

-> Pruunid seinaplaatide

 

Meie põrandaplaadid kollektsioon
 

   

   

Bluecera esindab uhkusega põrandaplaadid nõuet ja täidab seda kõigis maailma riikides. Bluecera LLP on köögi ja vannitoa seina- ja põrandaplaatide ekspordi teerajaja. Kasvav nõudlus sealsete klientide järele kasvab kindlasti igal sammul. Oleme suutnud olla rahul sellega, et rõhutame pidevalt ekspordiprotsessi ja uurime projekti võimalikke nõudeid. Probleemivaba ja õigeaegse kohaletoimetamise prioriteediks seadmine koos vajalike ja piisavate kvaliteedikontrollidega pakendi igal sammul on meie usaldusväärne kaubamärk oma süstemaatiliste meetodite abil taganud, et väärtuslikele klientidele pakutakse kõige paremini meie pakutavat ja parimat, mida nad pakuvad väärima.

Oleme Bluecera LLP-s truuks oma visioonile ja missioonile, milleks on ühendamine - see tähendab parimate võimalike põrandaplaadid lahenduste edastamist Indias ja kogu maailmas. juhtiva põrandaplaatide eksportija staatuse on ettevõte teeninud tänu suurele pühendumisele tööeetikale, sotsiaalsetele ja keskkonnaalastele kohustustele ning muutumatule edenemisele meie põrandaplaadid toodete väljatöötamisel vastavalt muutuvatele suundumustele, disainile, rakendatavusele ja täiustatud tehnoloogilistele läbimurretele. Meie lai valik Indias levitatavaid ja ülemaailmselt eksporditavaid seina- ja põrandaplaate sisaldab meie seina- ja põrandaplaate, mis on valmistatud parimatest toorainetest ja mida on lisaks veel parema kvaliteediga parandatud. Seega on need turul ühed vastupidavamad plaadid, neid on lihtne hooldada ja puhastada; & Keskkonnasõbralik.

Bluecera LLP innovaatiliste ja teadusuuringute muutumatu areng on pidevalt toetunud pidevale arengule, olgu see siis ettevõttena, uute eesmärkide ja visiooni loomiseks, kui see on täidetud, või uute alade uurimiseks meie põrandaplaatide täiustamiseks.Me pole kunagi peatunud traditsioonilistest piirangutest ja moodustame oma põrandaplaadid, kuid tänu oma hästi varustatud ekspertide meeskonnale oleme suutnud luua uusi ja täiustatud plaatimislahendusi, mis nende puhaste väärastamata standardite jaoks on tööstuse etaloniks. Meie põrandaplaadid on seega igati funktsionaalsed kui traditsioonilised ning on võimaldanud ka sellest rohkem välja võtta.


Meie põrandaplaadid tüüpide kaupa
 

-> keraamilised põrandaplaadid, keraamiline plaatide

-> klaasmosaiik plaadid, põrandaplaadid mosaiik

-> Portselanist põrandaplaatide

-> betoonist seinaplaadid
 

Meie põrandaplaadid ruumi järgi
 

-> põrandaplaadid kööki, kööki põrandaplaadid

-> vannitoa põrandaplaadid, põrandaplaadid vannituppa

-> Elutoa põrandaplaadid

-> magamistoa põrandaplaadid
 

Meie põrandaplaadid suuruse järgi
 

-> põrandaplaat 60x60

-> põrandaplaat 30x30

-> põrandaplaat 10x10
 

Meie põrandaplaadid pinna järgi
 

-> marmor põrandaplaadid, marmor põrandaplaatide vannituppa ja köök

-> puitimitatsioon plaat, puidust plaadid, puiduimitatsiooniga põrandaplaat

-> kleebitavad põrandaplaadid

-> Maamees põrandaplaatide

-> Läikivad põrandaplaatide
 

Meie põrandaplaadid värvide järgi
 

-> valge põrandaplaatide

-> Musta põrandaplaadid

-> Hallid põrandaplaatide

-> Rohelised põrandaplaadid

-> Beež põrandaplaatide

-> Pruunid põrandaplaadid


plaadid Kvaliteet
 

Asjatundlikud spetsialistid ja parimate plaatide tootmistavade fantaasiarikas rakendamine on võimaldanud meil pakkuda parimaid maailmatasemel seina- ja põrandaplaate kõikidesse maailma nurkadesse. Olgu see siis tootmine, kujundamine, pakendamine, transportimine või isikupärastatud ja rõõmustav klienditeenindus, me oleme kõik tellimused kogu maailmas täitnud sendiprotsendilise täpsusega ja lõpuks kliendirahuloluga. See on olnud osa meie valdavast laienemisprotsessist ja on omakorda olnud meie peamine kasusaaja ja patroon.

Kõikide ostudega seotud küsimuste lahendamiseks ja isegi pikka aega pärast abi osutamiseks on määratud hästi korraldatud ja pühendatud ööpäevaringne klienditugi. Bluecera LLP seina- ja põrandaplaatide kollektsioon paistab silma paistma, kuna peamist eksportijat on premeeritud paljude rahulolevate klientidega, olgu see siis väikeprojekt või ärilise tasandi projektid, pakkudes nende vajaduste ja rahaliste vahendite järgi.

Get Best Priced Quotations

Submit your inquiries, we will see the rest

350 Character(s) Remaining

Whatsapp Chatx

Hi! Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us email to export@bluecerallp.com

user
+91 9974740072
wa